Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Harran Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alıyor 2016

Harran Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alıyor 2016

Harran Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Harran Üniversitesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere toplam 112 kişilik hemşire kadrosu açılmıştır. Alımı yapılacak hemşirelerin 100 kişilik kadrosu Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezun olmak şartı aranmaktadır. Geriye kalan 12 kişilik kadro ise Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak gerekmektedir. Alınacak 112 sağlık personeli için bazı özel ve genel şartlar bulunmaktadır. Aşagıda verilmiş olan şartlara uyan adaylar bu ilana başvurabilirler.

GENEL ŞARTLAR:
a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesindeki genel şartları taşımak
b) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
c) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı 330 İcra Katibi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 330 icra katibi, 330 personel ve adalet bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Harran Üniversitesi 112 Sağlık Personeli Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.