Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Hakkari Valiliği 244 Bekçi Alımı 2016

Hakkari Valiliği 244 Bekçi Alımı 2016

Hakkari Valiliği Bekçi Alımı 2016

Sitemizde daha önceden haberini yapmış olduğumuz bekçi alımları ile ilgili ilk ilanlar yayınlanmaya başladı. Hakkari Valiliği ve Hakkari İl Emniyet Müdürlüğünde ğörevlendirilmek üzere Hakkari ve çevre ilçelerde istihdam edilecek Mahalle bekçileri alınacaktır. Toplam da 224 Mahalle bekçisi alınacak toplam dağılım şu şekilde verilmiştir. Hakkari merkezde 55, Yüksekova İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesine 125, Şemdinli İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesine 31, Çukurca İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesine 13 Bekçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen başvuru şartları şu şekilde verilmiştir.

Başvuru için gereken şartlar;

−  Türk vatandaşı olmak,
−  İlkokulu bitirmiş olmak,
−  Askerlik ödevini bitirmiş olup 30 yaşından yukan olmamak (30 yaşından yukarı olmamak kaydı asıl aday listesine girmiş olan istekliler için bekçiliğe giriş sınavı için Dilekçenin Emniyet Müdürlüğüne verildiği tarih; yedek aday listesine giren istekliler için adaylığa tayin tarihi göz önüne alınarak hesaplanır.)
−   Görevini yapmaya engel olabilecek bir hastalık veya engeli bulunmadığı sağlık kurulu tarafından verilmiş raporlarla tevsik edilmiş olmak,
−  Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandıncılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas veya yüz kızartıcı başka bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak,
−   657 Sayılı Devlet Memurlan Kanunun 48’nci maddesindeki şartlan taşımak,
−   Türk toplum telakkilerine göre kötü şöhretli tanınmamak,
−   Kamu haklanndan mahrum olmamak, kamu hizmetlerinden mahrumiyet cezası ile mahkum bulunmamak.
−  Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartlan Yönetmeliğinin 24. Maddesi gereğince Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak atanacak kişilerde Polis memurlannda aranan sağlık şartlan aranacaktır.

Hakkari Bekçi Alım İlanının tam metni için buraya tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Deniz Harp Okulu Öğrenci Alıyor başlıklı makalemizde askeri alımlar 2016, Askeri Personel Alımı ve Askeri Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    Ali Kizildag 02/15/1987 k.maras / pazarcik dogumlu lise mezunu babam da polis onleyici hizmetler sicilim temiz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.