Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Hacettepe Üniversitesi 2015 Personel Alımı

Hacettepe Üniversitesi 2015 Personel Alımı

Ankara’da bulunan, eğitim ve sağlık sektörünün öncü markası olan Hacettepe Üniversitesi, binlerce kişiye de isdihdam sağlayan bir kuruluştur. Üniversitede her pozisyonda binlerce çalışan bulunuyor. Son olarak üniversitenin sözleşmeli personel alım ilanı yayınlandı. Hacettepe Üniversitesi birçok pozisyon için Personel Alımı yapılacağını duyurdu. Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli olarak toplamda 39 kişi işe alınacağını duyurdu.

Hacettepe Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanı yayınlandı. Çeşitli branşlarda toplamda 39 kişi üniversitede sözleşmeli olarak istihdam edilecek. Adaylar KPSS Puanına göre belirlenecek.

20 Mayıs 2015 tarihinde sözleşmeli personel alım ilanı yayınlayan Hacettepe Üniversitesi, personelin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde toplam 39 kişi işe alınacağını açıkladı.

Bu kurumda çalışmak isteyenlerin 3 Haziran 2015 tarihine kadar başvurularını İnsan Kaynakları departmanına yapması gerekiyor. İlanda belirtilen kadrolar şöyle:

Hacettepe Üniversitesi’nde Uzman Tabip olarak 1 kişi alınacaktır. KPSS şartı aranmayan ilan için Tıp Faktültesi mezunu ve Anestezi Uzmanı olma gerekiyor. Kura ile alımlar yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi olarak 1 kişi alınacaktır. Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi 4 yıllık lisans Mezunu olmak şartı aranan ilan için KPSSP3 puanına göre atama yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi Eczacı olarak 2 kişi istihdam edilecektir. Eczacılık Faktültesi mezunu adaylarda KPSS şartı bulunmuyor. Alımlar mülakatla yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi’nde Avukat olarak 1 kişi istihdam edilecektir. Adayların Hukuk Fakültesi 4 yıllık lisans mezunu ve avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, lcra takibi konusunda tecrübeli olması gerekiyor. İlana KPSSP3 puanına göre direk atama yapılacaktır.

Fizyoterapist pozisyonu için 7 kişi alınacaktır. Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olmak şart. KPSSP3 puanına göre direk atama yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi Hemşire alımı

Hemşire olarak 25 kişi istihdam edilecek. Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü veva Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak şartı aranıyor. Atamalar KPSSP3 puanına göre yapılacaktır.

Hacettepe Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.