Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Uzman Yardımcısı Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 30 Aralık 2015 tarihinde yaptıgı duyuruda bünyesinde açık olan pozisyonlar için Uzman yardımcısı ve Denetmen yardımcısı alımı yapacaktır. Uzman yardımcılıgı için başvuru yapacak adaylar yazılı ve sözlü sınava tabi tutulacaklar. Sınava girecek adaylarda KPSS puan sıralamasından yüksek puan alanlar esas alınarak alımlar gerçekleştirilecektir. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı personel alım sınavına katılacak adaylardan istenen bazı nitelikler istenmektedir. Detayları Makalemizin devamında inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU KOŞULLARI
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartlara sahip olmak,
b) En az 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin tabloda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmış yurtiçi veya yurtdışındaki yükseköğretim bölümlerinden mezun olmak, (Adayların, söz konusu bölümlere denk sayılan bölümlerden mezun olmaları halinde YÖK tarafından onaylanmış denklik belgelerini müracaatları sırasında kurumsal internet sitesinden ulaşacakları iş talep formlarına jpeg formatında eklemeleri gerekmektedir.)

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Ve Ticaret Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük Ve Ticaret Denetmen Yardımcısı Alım İlanı

Bir önceki yazımız olan Devlet Demiryolları Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Devlet Demir Yolları İşçi Alımı 2016 Başvuru Şartları, TC Devlet Demiryolları Memur Alımı 2016 ve TCDD Personel Maaşları Ne Kadar 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.