Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gümrük Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Gümrük Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı 2016

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı 22 Ocak 2016 tarihinde vermiş olduğu ilanda personel alımı yapacağını duyurmuştur. Geçtiğimiz dene bünyesine çok sayıda personel alımı yapan bakanlık yeni yılda ara vermeden devam edecek diyebiliriz. Son ilanındada yeni sözleşmeli olarak çalıştırılmak için personeller alacağını duyurdu.

Başvurular 22 Şubat tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunacak adayların 2014 veya 2015 yılında yapılan  KPSSP3 sınavının % yetmişi ve yabancı dil sınavı puanının yüzde otuzu esas alınacaktır. Başvuru sonrasında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı sözlü sınav yaparak kazanan adayların işe alım sürecini başlatacaktır.

Başvuru Yeri: Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Dumlupınar Bulvarı No:151 Eskişehir Yolu 9. Km Kat:5 Oda No:522 Çankaya /ANKARA

Alım yapılacak personeller için aranan özel ve genel şartları öğrenmek ve başvuruların değerlendirilmesi gibi ilan hakkındaki tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan İETT Personel Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde İett, İett iş başvurusu ve İett iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.