Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Giresun Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Giresun Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016

Giresun Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı İlanı

Giresun Üniversitesi tarafından 22 Şubat 2016 tarihinde yapılan duyuruda sağlık uygulama ve araştırma merkezinde istihdam edilmek üzere sağlık personeli alınacaktır. Giresun Üniversitesi Rektörlüğü alım yapacağı sağlık personeli kadrosu için 1 adet hemşire alınacaktır. Alım yapılacak hemşire adayının lisans mezununu olanlar için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türü, ortaöğretim mezunu adaylar ise KPSSP94 puan türü esas alınmak üzere alım yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

⇒ Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak (Yeteri kadar başvuru olmadığı takdirde Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunlarının başvurusu da işleme alınacaktır)
⇒ yoğun bakım sertifikasına sahip olmak veya belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl yoğun bakım deneyimi sahibi olmak. (Yeteri kadar başvuru olmadığında sertifika veya deneyim sahibi olmayanların da başvurusu işleme alınacaktır.)
⇒ 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
⇒ Gece nöbeti tutmasına engel olabilecek sağlık problemi olmayan adaylar.
⇒ Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı olmayan adaylar.

İstenen Belgeler:
1. Başvuru Formu (Resimli)
2. Tasdikli Diploma Örneği
3. 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
4. Nüfus Cüzdan fotokopisi
5. Yoğun Bakım Sertifikası veya yoğun bakım deneyim belgesi (Çalışılan yerden alınacak hangi tarihler arasında görev yapıldığını gösteren ıslak imza ve kaşeli belge)

İlanın Tam Metnini İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Rize Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 184 İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Çay İşletmeleri genel müdürlüğü, Çay İşletmeleri genel müdürlüğü İşçi alımı ve Çay İşletmeleri genel müdürlüğü memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.