Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Giresun Üniversitesi 40 Hemşire Alımı Yapıyor 2016

Giresun Üniversitesi 40 Hemşire Alımı Yapıyor 2016

Giresun Üniversitesi 40 Hemşire Alımı Yapıyor 2016

Giresun Üniversitesi bu gün vermiş oldugu ilanda  bünyesinde çalıştırmak üzere farklı görevlerde toplamda 40 adet sözleşmeli personeli bünyesine alacak. Alımı yapılacak olan sözleşmeli personellerde istenen yetenek özel ve genel hususlar vardır. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri aşağıdaki gibidir.

Toplamda 40 personel alınacak 20 personel için Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak. şartı bulunmakta. Geriye kalan personeller içinse Hemşirelik Bölümü Mezunu olmak yeterlidir.

Hemşire Alımı

Hemşirelik Bölümü mezunları için yayınlanan ilanda 40 Hemşire alımı yapılacagını duyuran Giresun Üniversitesi ilanı 14 Aralık tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlandı. İlanın detaylarını aşagıdaki linki kullanarak görebilirsiniz.

İlanın Detayları :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?2fdecf41-93c7-4335-9ef0-ca53f50bd10a

Bir önceki yazımız olan Jandarma Lojistik Birimlerine Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Askeri İşçi Alımı 2016, Askeri Personel Alımı ve Jandarma Genel Komutanlığı Personel Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Giresun Üniversitesi 40 Hemşire Alımı Yapıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.