Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı

Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı

Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı yapıyor. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı  personel alıyor. Sizde Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE; ÖZEL ŞARTLARI GEREKTİREN EVRAKLAR NOTER ÇEKİLİŞİNDEN 2 SAAT ÖNCE KONTROL EDİLECEKTİR.

ŞARTLARI UYMAYAN VE EVRAKLARINI GETİRMEYEN KİŞİLER NOTER ÇEKİLİŞİNE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

**ÖZEL ŞARTLAR: 1-EN AZ İLKOKUL MEZUNU OLMAK 2-BÜRO GÖREVLİSİ (YÖNETİCİ SEKRETER) MESLEĞİNDE 2 YIL TECRÜBELİ OLMAK.

**ÇALIŞMA ŞARTLARI: TARIM İŞÇİSİ POZİSYONUNDA BÜRO İŞÇİSİ OLARAK ALINACAK KİŞİLER BELİRLİ SÜRELİ (GEÇİCİ/ 6 AYDAN AZ) OLARAK ÇALIŞACAKLARDIR.

**ÇALIŞMA ADRESİ: TOPRAK GÜBRE VE SU KAYNAKLARI MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL YOLU NO:32 YENİMAHALLE/ANKARA.

**TALEP ŞARTLARINA DURUMU UYAN ADAYLAR,İLANIN YAYINLANDIĞI TARİHTEN İTİBAREN 10 GÜN İÇERİSİNDE; İŞKUR İL/ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNE ŞAHSEN BAŞVURABİLECEKLERİ GİBİ, İNTERNET (www.iskur.gov.tr) ÜZERİNDEN DE BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR.

**MERKEZİ SINAV UYGULANMAYACAK ÖNCELİKLİ OLARAK BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLAR, DURUMLARINA İLİŞKİN AÇIKLAYICI BELGELERİ VE ASILLARI İLE BİRLİKTE TÜRKİYE İŞ KURUMU İL / ŞUBE MÜDÜRLÜKLERİNE MÜRACAAT EDECEKLERDİR.

**KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ SÜREKLİ (DAİMİ ), GEÇİCİ İŞ GÜCÜ TALEPLERİNE YAPILAN BAŞVURULARDA KİŞİLERİN ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDE KAYITLI OLAN ADRESLERİ DİKKATE ALINIR.

**GERÇEĞE AYKIRI BELGE VERENLERİN YA DA BEYANDA BULUNANLARIN BAŞVURUSU GEÇERSİZ HALE GETİRİLMESİ, İŞE ALINMA İŞLEMİNİN İPTALİNE İLİŞKİN KURUMUN VE TALEP SAHİBİ KAMU KURUM VE KURULUŞUNUN YASAL İŞLEM YAPMA HAKKI SAKLIDIR.

**NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ 30.06.2015 TARİHİNDE SAAT 14:00 SULARINDA ANKARA TOPRAK GÜBRE VE SU KAYNAKLARI MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

**SIRALAMA: KURUMUMUZUN GÖNDERDİĞİ VE BAŞVURUDA BULUNANLARIN TAMAMININ YER ALDIĞI LİSTELER ESAS ALINMAK SURETİYLE, AÇIK İŞ SAYISININ ÜÇ KATI, ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLARAK GÖNDERİLENLER ARASINDAN DA AÇIK İŞ SAYISININ ÜÇ KATI OLARAK NOTER HUZURUNDA KURA ÇEKİMİ SONUCU BELİRLENİR. KURA İLE AYRICA, AÇIK İŞ SAYISININ ÜÇ KATI ORANINDA YEDEK LİSTE OLUŞTURULUR. LİSTEDEKİ ADAYLARA YAZILI SINAV YAPILACAK OLUP YAZILI SINAV SONUCUNDA PUANLARIN EŞİT OLMASI DURUMUNDA SÖZLÜ SINAV YAPILACAKTIR. İŞ YERİNE İSMİ BİLDİRİLEN KİŞİLERE YAZILI VEYA SÖZLÜ SINAVIN YERİ VE ZAMANI TALEBİ VEREN KAMU KURUM VE KURULUŞU TARAFINDAN YAZILI OLARAK BİLDİRİLECEKTİR. ÖNCELİK HAKKINA SAHİP OLANLARDAN, BAŞVURUDA BULUNDUKLARI SÜREKLİ VEYA GEÇİCİ İŞ GÜCÜ TALEBİNE İŞVERENCE DAVET EDİLDİKLERİ HALDE MÜCBİR SEBEPLER DIŞINDA İCABET ETMEYEN, SINAVA KATILMAYAN, İŞİ REDDEDEN VEYA KAMUDA SÜREKLİ İŞÇİ STATÜSÜNDE İŞE YERLEŞENLERİN

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un OSTİM HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI TOPRAK GÜBRE VE SU KAYN.MRK.ARAŞ.ENST.MÜD.Son Başvuru Tarihi: 26.06.2015Yayınlanma Tarihi: 17.06.2015
Genel Şartlar ve Notlar
 ÖNCELİK HAKKI ORTADAN KALKAR. ÖNCELİK HAKKINDAN İKİNCİ KEZ YARARLANILAMAZ.
Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Deneyim (Ay) Öğrenme Türü
Büro İşçisi 2
Kişisel Bilgiler
Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın  –   –   – 
Erkek  –   –   – 
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi :
Kura Bilgileri
Kura Yeri : ANKARA TOPRAK GÜBRE VE SU KAYNAKLARI MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
Kura Tarihi : 30.06.2015
Kura Saat Dilimi : 14:00 – 15:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : İSTANBUL YOLU NO:32 P.K.:5
0672 YENİMAHALLE
ANKARA / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : YENİMAHALLE
İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı :
Ünvanı :
Telefon No : 0312 315 65 60-64
E-Posta :
Diğer Bilgiler
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli : Tam Süreli

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.