Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı 2016

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı 2016

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı 2016

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, personel alıyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 3 Şubat 2016 tarihinde yapılan duyuruda Farklı kadrolar için toplam 6 personel alacaktır. KPSS Sınavı’nda almış olduğu KPSSP3 puanının % 70 şi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 yetmiş) olarak dikkate alınır. Bakanlık tarafından alınacak adaylar için ayrıca bir yazılı sınav yapılacaktır. Sınavı kazanan adaylar mülakat sürecinden sonra işe alımları gerçekleştirilecektir.

GENEL ŞARTLAR:

– 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,

– Askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,

– Hizmetinin gerektirdiği şartlara uygun olan adaylar,

– Takım çalışmasına yatkın olan adaylar,

– Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ve özel kesimde Sosyal güvenlik kurumlarına prim ödemek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)

– Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

– Yönetmeliğin (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler).

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Türk Patent Enstitüsü Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde TPE, TPE Personel Alımı 2016 ve TPE Uzman Yardımcısı Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.