Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Sağlık Personeli Alımı 2016

Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Sağlık Personeli Alımı 2016

Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Hemşire Alıyor 2016

Gaziantep Üniversitesi personel alıyor. Gaziantep Üniversitesi bünyesinin sağlık çalışanı ihtiyaçlarını karşılamak üzere toplamda 100 Adet hemşire alıyor. Sözleşmeli olarak istihdam edilecek hemşire alımında personellerin ilğili bölümlerinden mezun olanların KPSS sınavının B gurubu puan sıralamasına bakılarak alımlar gerçekleştirilecektir. Sizde Gaziantep Üniversitesi bünyesinde hemşire olarak çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen aranan koşulları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz.

ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR
1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar,
2- Kamu haklarından mahrum olmayan adaylar,
3-Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı
değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
4- Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
5- 657 Sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak.
6-Müracaat tarihi itibariyle en az on sekiz (18) yaşını tamamlamış olmak ve otuz beş (35) yaşından gün almamış olmak.
7- 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve belgelemek.
8- Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B’li olarak çalışıyor olmamak

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Orman Genel Müdürlüğü Dozer Operatörü Alımı 2016 başlıklı makalemizde eskişehir orman bölge müdürlüğü, İşkur ve Orman Genel Müdürlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gaziantep Üniversitesi 100 Adet Sağlık Personeli Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Ahmet orbay dedi ki:

    Slm ben ahmet orbay sizden bir iş rica ediyorum benim yaşım 40 diye beni işe almıyorlar benim çok ihtiyacım var bir işe vallahi zor dayım üç çocuğum var evim kira gaziantep te yaşı yorum her iş yaparım tlfn

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.