Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak 2016

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak 2016

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak 2016

Gazi Üniversitesi personel alımı yapıyor. Gazi Üniversitesi bünyesinde açık olan kadroşar için yüksek maaş ile sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere bilği işlem personelleri alacaktır. Sizde Gazi Üniversitesin de bilgi işlem daire başkanlığında görev yapmak istiyorsanız bu ilana ait detayları inceleyebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi 5 şubat 2016 tarihl, yaptığı duyuruda bünyesinde çalıştırmak üzere  8 Bin 688 TL maaş ile 3 adet Gazi Üniversitesi bilgi işlem müdürlüğüne personel alacaktır. Gazi Üniversitesi başvuru için bazı şartlar belirlemiştir. Şimdi dilerseniz başvuru şartlarını inceleyelim.

GENEL ŞARTLAR:
a) Türk vatandaşı olan adaylar,
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c) Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin
kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,
d)Askerlik görevini yerine getiren olan adaylar,
e) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,

ilanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde İşçi Alımı, Personel ve Sözleşmeli Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaşla Personel Alacak 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.