Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Finansbank Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Finansbank personel alımlarına devam ediyor. Finansbank bildiğimiz gibi Türkiye çapında çok sayıda şubesi ve binlerce çalışanı ile bizlere sonsuz hizmet sunmaktadır. Sizlerde böylesine köklü ve himeti sınırsız olan bankada çalışarak kariyerinizi Finansbank ailesinde büyütmek istemezmisiniz. Finansbank bünyesine dahil etmek üzere tüm Türkiye genelinde en az lise mezunu olan Bireysel Satış Temsilcilerini arıyor. Finansbank ailesine katılmak, iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bireysel Satış Temsilcisi

Finansbank Bireysel Satış temsilcileri, Kredi Kartı ve Bireysel bankacılık ürünlerini Sahada Aktif bir şekilde satmaktan sorumludur. Finansbank’ta Bireysel Satış Temsilcisi olabilmek için alt kısıdaki istenilen şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

Aranan Nitelikler:

– 30 Yaşını Aşmamış adaylar,

– En az lise mezunu yada devam zorunluluğu olmayan üniversite Öğrencisi olan adaylar,

– Müşteri ile iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek olan adaylar,

– Satış konusunda Finansbank’ta kariyer yapmayı hedefleyen adaylar,

– Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın ola adaylar,

– Askerliğinin tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olan adaylar (erkek adaylar için),

– Daha Önce Finansbank’ta benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasından kalmamış adaylar,

Başvuruda bulunabilirler.

Finanasbank Bireysel Satış Temsilcisi daylarının bilmesi gereken ek bilgiler:

Finanasbankta çalışacak olan Bireysel Satış Temsilcileri tam zamanlı yani devamlı olarak çalışacaktır. İş alanları Satış Pazarlama departmanı olacak. Finanasbank iş başvuruunda bulunmak için gerekli olan Eğitim Durumları:

– Lise Mezunu,

– Meslek Yüksekokul Öğrencisi,

– Meslek Yüksekokul Mezunları,

– Lisans ezunu

– Lisans Öğrencisi

Finanasbank Bireysel Satış Temsilcisi pozisyonuna başvuruda bulunacak adaylar Buraya Tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.