Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

EÜAŞ 58 Elektrik Tenisyeni Alıyor 2016

EÜAŞ 58 Elektrik Tenisyeni Alıyor 2016

EÜAŞ Elektrik Elektronik Teknikeri Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız EÜAŞ Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Birçok ilde Eleftrik teknisyeni alımı yapacaktır. Sizde EÜAŞ Genel Müdürlüğü bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Şartlar:

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların: EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi,
Elektromekanik TaĢıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., HaberleĢme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

İlanın Tam Metni İçin :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?98b02527-2b89-4e51-8c19-b3581ec790df

Bir önceki yazımız olan Gazi Üniversitesi Sağlık Teknikeri Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 İş İlanları, Gazi Üniversitesi Sağlık Teknikeri Maaşları Ne Kadar 2016 ve İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

EÜAŞ 58 Elektrik Tenisyeni Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. sakin sever dedi ki:

    merhaba bu ilana nasıl başvuru yapabiliyoruz bulamadım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.