Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alıyor 2016

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alıyor 2016

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı

Ülkemizin önemli değerlerin den biri olarak yıllardır ülkemize hizmet vermekte olan Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yaptığı duyuruda Eskişehir ili Seyitgazi de bulunan Bor maden işletmelerine 2 adet daimi süreli işçi alımı yapılacaktır. Alınacak engelli personeller açıktan atama yolu ile yapılacaktır.

Başvuru tarihi ise 18 ile 28 Misan atasında İŞKUR kurumuna yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler ekteki klavuzu inceleyerek başvuru yapabileceklerdir. Eti Maden İşletmeleri Personel Alımı 2016 için almayı düşündüğü engelli işçiler için istenen şartlar şu şekildedir.

Söz konusu engelli 2 işçi (Proses İşçisi-1 Lise ve Dengi Okul-Bilişim Teknolojileri, 1 Lise ve Dengi Okul-Kimya Bölümü mezunu) için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

ilanın tam metni için tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Şırnak Valiliği 715 Bekçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 nisan ayı bekçi alımı, 2016 nisan ayı memur alımı ve 2016 nisan ayı personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.