Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı

Eti Maden personel alımı yapıyor. Eti Maden bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Eti Maden personel alıyor. Sizde Eti Maden bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE 1 DAİMİ PROSES İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) Kamu İktisadi Teşebbüsleri ve Bağlı Ortaklıklarının 2015 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programına İlişkin 30.09.2014 tarih ve 2014/6842 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Kararın 4. Maddesinin 5. fıkrasında yer alan hüküm uyarınca; Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 1 işçinin açıktan alınması Yönetim Kurulumuzun 11.06.2015 tarih ve 635/1 sayılı oturumlarında tasvip edilmiştir.

Buna göre ilgili mevzuatında belirtilen usul ve esaslar ile genel hükümler dahilinde Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne Lise ve Dengi Okul Makine Teknolojisi Bölümü mezunu 1 Proses İşçisinin il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 18.06.2015 tarih ve 21370 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 1 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Devamlı İşçi Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.