Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Eti Maden İşletmeleri 15 Adet Daimi İşçi Alımı 2015

Eti Maden İşletmeleri 15 Adet Daimi İşçi Alımı 2015

Eti Maden İşletmeleri Açıktan Atama Yolu İle İşçi Alıyor

Eti Maden İşletmeleri bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere  personel alıyor. Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 15 işçi personel alımı için açıktan atama izni verilmiştir. Sizde Eti Maden İşletmeleri  bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir İşkur İl Müdürlüğüne 10.11.2015 tarih ve 37310 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 17.11.2015 tarihinde
yayımlanması istenilmiştir.
Söz konusu 15 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir İşkur İl Müdürlüğü tarafından, 17.11.2015 tarihinde Türkiye İş Kurumu www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?b956e694-30c3-4348-b660-aa850338023b

Bir önceki yazımız olan DSİ İşçi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Devlet su işleri personel alımı, dsİ 2016 İşçi alımları ve dsİ 2016 personel alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.