Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Et ve Süt Kurumu İşçi Alıyor 2016

Et ve Süt Kurumu İşçi Alıyor 2016

Et ve Süt Kurumu İşçi Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız, İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre Et ve süt kurumu engelli işçi alımı yapacaktır. Et ve süt kurumu sakarya et kombinası müdürlüğü bünyesinin işçi ihtiyaçlarını gidermek üzere 1 Adet engelli personel alınacaktır. Bu ilana başvurular 7 Mart 2016 tarihinde sona erecektir. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar ilanla ilgili genel ve özel şartları inceleyerek ilanın yayınlandığı şehirde bulunan işkur şube müdürlüklerine veya  www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirler.

İlana Başvuru Yapacak Adayların: Ortaöğretim ve (Lise ) dengi okullarının herhangi birinden mezun ve MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

İlan şartlarına karşılayan adaylar, ilanın yayına verildiği tarihten itibaren 10 gün içinde talebin yayımlandığı şehirdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bilgisayar İşletmeni

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS 0

Aranan Nitelikler

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
MEB Onaylı Sertifika Bilgisayar Operatörlüğü Sertifikası

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR internet sitesi üzerinden bu ilana ait detayları görebilirler.

Bir önceki yazımız olan Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde EGM, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.