Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Alımı 2016

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Alımı 2016

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Avukat Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinin Avukat ihtiyacını karşılamak üzere Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Sınav ve Atama Yönetmeliği  hükümlerine göre, Bakanlığımızda boş bulunan 6. dereceli 10 (on) adet Avukat kadrosuna sözlü sınavla Avukat alımı yapılacaktır.. Sizde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI
Giriş sınavına katılmak isteyen adaylarda son başvuru tarihi (18/12/2015) itibariyle aşağıdaki
şartlar aranacaktır:
a) 14/7/1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
b) Hukuk Fakültelerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
c) Başvuru tarihinin son günü itibariyle Avukatlık Ruhsatnamesine sahip olmak,
d) KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 05 Temmuz 2014 tarihli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 75 puan almış olmak,
e) Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinde en az (C) düzeyinde puan veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Yönetim Kurulunca eşdeğerliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başka bir sınavdan bu puana denk bir puan almış olmak.
BAŞVURU TARİHİ, ŞEKLİ VE YERİ
Giriş sınavı başvuruları 07/12/2015 tarihinde başlayacak 18/12/2015 tarihi mesai bitimi (saat 17:00) itibariyle sona erecektir. Başvurular, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının internet sayfasından (www.enerji.gov.tr) veya doğrudan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığından (Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2 Bahçelievler-Çankaya/ANKARA) temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen, elden veya posta yoluyla Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

İlanın Tam Metni :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?a708fa87-e146-49c9-92a6-6fecc1864146

Bir önceki yazımız olan Fırat Üniversitesi Hemşire Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde Fırat üniversitesi hemşire alımı, Fırat üniversitesi memur alımı ve Fırat üniversitesi personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.