Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı AB Uzmanı Alımı 2016

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı AB Uzmanı Alımı 2016

Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Avrupa birligi uzmanı alımı için ilan yayınladı. Devlet personel başkanlıgında yayınlanan ilana başvurup Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAV TARİHİ VE YERİ
Giriş sınavının yazılı aşaması 21/02/2016 Pazar günü saat 10:00’da Ankara’da yapılacaktır. Giriş sınavının yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi ve yazılı sınavın yapılacağı adres ile sınav uygulama duyurusu 04/01/2016 tarihinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın “www.enerji.gov.tr” internet adresinde yayınlanacaktır. Giriş sınavının yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adaylara sınav tarihi ve yerini belirten fotoğraflı sınav kimlik belgesi verilecektir. Sınav kimlik belgesi olmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?5be54a18-8228-46d0-8143-3f6e5193a8e9

Bir önceki yazımız olan Sahil Güvenlik Karadeniz Onarım Komutanlığı İşçi Alımı başlıklı makalemizde İş İlanı, İş İlanları 2016 ve işbilgisi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.