Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alım İlanı 2015

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alım İlanı 2015

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 25 Memur Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 5  (beş)  adet Çözümleyici, 1 (bir) adet Mütercim-Tercüman, 13 (on üç) adet Yönetim  Görevlisi  ve  6  (altı) adet İletişim Görevlisi olmak üzere toplam 25 (yirmi  beş) kadro  için giriş  sınavı yapılacaktır. Sizde TÜBİTAK bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI

l – Başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtileri genel şartları ve aşağıda yer alan tabloda belirtileri Lisans ve Ön lisans programları ile YÖK .tarafından bu programlara denkliği onaylanmış yurt içi ve yurt dışındaki yüksek öğrenim kurumu mezunu olmaları ve belirtilen özel şartları son başvuru tarihi olan 25/11/2015 itibarıyla taşımaları gerekmektedir.

2- Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri çerçevesinde yapılan merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro veya pozisyona yerleştirilen adaylar başvuruda bulunamazlar.

İlanın Tam Metni:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?51171c6f-b288-433b-93d5-11b57526a911

 

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Başkanlığı 340 Hafız Alım İlanı 2015 başlıklı makalemizde DİB Hafız Alımı, DİB Sınav Duyuruları 2016 ve Diyanet İşleri Başkanlığı 340 Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alım İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.