Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Elektrik Üretim A.Ş. 39 İşçi Alıyor 2016

Elektrik Üretim A.Ş. 39 İşçi Alıyor 2016

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü 39 Sürekli İşçi Alımı

Elektrik Üretim A.Ş. işçi alıyor, Elektrik Üretim A.Ş. genel müdürlüğünün işçi ihtiyaçlarını karşılamak üzere 39 adet kadrolu işçi alımı yapılacaktır. Elektrik Üretim A.Ş. genel müdürlüğünün 14 Mart 2016 tarihinde devlet personel başkanlığıca verdiği ilana göre EÜAŞ, Birecik HES İşletme Müdürlüğünde görevlendirilecek 39 adet personel alımı yapılacaktır.

Alım yapılacak kadrolar Lise ve Önlisans mezunu olmak şartı istenmektedir Kadrolar ile ilgili tüm açıklamalara sayfanın altında verilmiş olan linki kullanarak Devlet Personel Başkanlıgı sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapacak adaylar;

♦ Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,
♦ EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması,
♦ EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması,
♦ Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması,
♦ Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması,
♦ Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır.
gerekmekte olup, istekliler Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iş başvurusu yapabilirler.
♦ İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması gerekmektedir.

İlanın tam metni için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?27d60a08-f312-4a47-af8c-a70833257295.pdf

Bir önceki yazımız olan Tapu ve Kadastro KPSS Şartı Olmadan Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde kpss, kpss şartı olmadan ve Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.