Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

DSİ Personel Alımı 2017

DSİ Personel Alımı 2017

DSİ İşçi Personel Alımı İlanları 2017

Devlet memurları konusunda istihdam edilmelerinde  ki son dönemlerde yaşanan sıkıntılar pek çok kurum ve kuruluşu etkisi altına aldı. Devlet kapısında iş arayanların sayısı gün geçtikçe artarken şanslarda taleplerin çoğunluğu ile bir o kadar da düşmekte. DSİ personel alımı 2017 ilanlarına göre kurum bünyesine 175 kişi memur sıfatı ile alınacaktır. Kurumun özel şartlarını bildirir listesi kendi resmi web sitesinde yayınlanmaktadır.

Kimler Başvurabilir

Kurumun sitesinde ki personel alımı 2017 ilanlarında yüzeysel bilgi verilirken, genel olarak ihtiyaç duyulan pozisyonların mühendis yada tekniker gibi yüksek eğitim gerektiren meslek dalları vardır. Kısacası vasıflı ve diplomalı adayların başvurması gerekir ve şansınızı denemeye değer bir fırsattır. Aldığınız eğitimi fırsata çevirebilme şansı yakalamışken inceleyip değerlendirmeniz de fayda var ihmal etmeyin.

Bu Tarz İlanları Nasıl Takip Edebiliriz

Kurumların kendi web sitelerinden ilan ettikleri gibi güvenilir iş bulma sitelerinin de öncülüğü olur, hatta özellikle memur alımlarını takip etmenizi sağlayan çok kaliteli siteler var bu ve bunlar gibi sitelere üye olarak yeni açılan devlet memurluğu kadrolarına ulaşabilmeniz mümkündür.

Neden Devlet İşi

Özel sektör alanlarında çalışmanın zorluğunu bilmeyen yoktur, çalışma saatlerinden tatillerine kadar oldukça sıkı bir çaba gerektiren ve rakiplerinizle sürekli bir yarış halinde olduğunuz bir çalışa ortamıdır üstelik görevinizin hiç bir şekilde garantisi de yoktur. Bunlar gibi pek çok dez avantajları yüzünden ve biraz daha fazla para kazanabilmek için çoğu meslek dalındaki çalışanlar devlet memurluğu hayalini kurar. Belirli meslekler zaten direkt olarak devlet memurluğuna göre gelişme gösterse de mühendis ve teknikerler için çaba sarf edilmesi gereken bir konudur. DSİ gibi kurumlar böyle meslek grupları için devlet memurluğunun fırsatlarıdır.

Bir önceki yazımız olan İŞKUR Engelli İşçi Alımı 2017 başlıklı makalemizde başbakanlık özürlü memur alımı, engelli iş ilanları kamu 2017 ve engelli işçi alımı işkur 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.