Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşire Alım İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşire Alım İlanı

Dokuz Eylül Üniversitesi 25 Hemşire Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinin hemşire ihtiyacını karşılamak üzere 25 Adet Hemşire alıyor. Sizde Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretlendirme:

Kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.374,34 TL. – Kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 2.404,65 TL

Başvuruda bulunacakların;

* 10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

* Askerliğini yapmış olması,

* 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması,

* Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,

* Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

İlanın Detayları :

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?ec9a9a8c-ef3f-4fef-a209-03ce7ffdd9a3

Bir önceki yazımız olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hemşire Alım İlanı başlıklı makalemizde Hemşire Alımı 2016, İş Bilgisi ve Kariyer hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşire Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.