Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Doğuş Otomotiv Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğuş Otomotiv Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Doğuş otomobil Türkiye’ye araba pazarlayan ve bu konuda da oldukça başarılı olan bir şirkettir. Ticari ve otomobil gibi pekçok kategoride araba satan Doğuş otomobil , 2015 senesinde pekçok personeli işe alacaktır. Kendini büyüten ve yeni amaçları aralarında gelişmek olan Doğuş otomobil , yeni senede pekçok personel almak için ilanlarını vermeye başladı. Ocak ayından bu yana ilanlara başlamış olan firma, Türkiye’nin pekçok ilinde alımlarını yapacaktır.

Doğuş Otomotiv insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Doğuş Otomotiv Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Doğuş Otomotiv Açık Pozisyonlar

– 2. El Satış Danışmanı,
– Kaporta Teknisyeni,
– Yedek Parça Sorumlusu,
– Müşteri İlişkileri Sorumlusu,
– Servis Müdürü,
– Hasar Dosya Takip Memuru.

Doğuş Otomotiv personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Doğuş Otomotiv gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/dogus-oto-pazarlama-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c5094-p29977/

Bir önceki yazımız olan Defacto Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Defacto Eleman Alımı, Defacto Eleman Alımı Defacto İnsan Kaynakları Defacto İş İlanları Defacto İşçi Alımı Defacto Personel Alımı İş Başvurusu Defacto Personeli Eleman Alımı Personel Alımı memur forum ve Defacto Full Time Satış Danışmanı Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.