Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Diyanet İşleri Başkanlığı 78 Tekniker Alımı İlanı

Diyanet İşleri Başkanlığı 78 Tekniker Alımı İlanı

Diyanet İşleri Başkanlığı Tekniker Alıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı açık pozisyonlar için  sözlü sınavla naklen 78 tekniker alacak

Başvuru şartları arasında, Yüksekokulların elektrik-elektronik veya bilgisayar bölümlerinden mezun olmak, Diyanet İşleri Başkanlığı teşkilatında en az 2 sene görev yapmış veya  halen 4/A statüsünde çalışıyor olmakta yeterli.

Başvuru yapmak isteyenler, Diyanet İşleri Başkanlığının merkezinde çalışanlar birimlerine, taşra teşkilatında çalışanlar bağlı bulundukları İl Müftülükleri veya Dini Yüksek İhtisas/Eğitim Merkezi Müdürlüklerine 27.07.2015 (saat 08:30)-07.08.2015 (saat 16:30) tarihlerinde istenen belgelerle birlikte şahsen başvuracaklar.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

1. T.C. kimlik numaralı kimlik belgesi,

2. Adayın öğrenim durumunu gösterir Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneği,

3. Hizmet sürelerini ve kazanılmış hak aylık derecelerini gösterir tasdikli hizmet cetveli,

4. Başvuru yaptığı unvanda çalışmaya mani bir özrü bulunmadığına ve sabıka durumuna ilişkin yazılı beyanı.

Sınav sözlü olarak Diyanet İşleri Başkanlığı merkezinde yapılacak.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.