Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Uzmanı Alım İlanı 2016

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Uzmanı Alım İlanı 2016

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Dışişleri bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli olarak arşiv uzmanı alınacaktır. Dışişleri bakanlığı 12 şubat 2016 tarihinde yaptığı açıklamada bünyesinde boş bulunan 9 kadro için sözleşmeli çalıştırılmak üzere arşiv uzmanı alacaktır. Sizde istenilen şartları taşıyorsanız bu ilana başvurup Dışişleri bakanlığı bünyesinde arşiv uzmanı olarak çalışabilirsiniz. Şimdi dilerseniz alım yapılacak personeller için istenen genel ve özel şartları birlikte inceleyelim.

BAŞVURULARIN YAPILMASI
(1)Başvurular, 22 Şubat-4 Mart 2016 tarihleri arasında Bakanlığın https://sinav.mfa.gov.tr adresli internet sitesi üzerinden elektronik ortamda ve adaylarca temin edilecek olan e-devlet şifresi ile yapılacaktır.
(2) Yukarıda belirtilen KPSS puanına sahip adaylar kategoriler itibariyle iki ayrı liste halinde sıralanacak ve mülakata, en yüksek KPSS puanını haiz SAU01 grubundan 50 ve SAU02 grubundan 40 aday davet edilecektir. Kategoriler itibariyle mülakata katılmaya hak kazanan son aday ile aynı KPSS puanına sahip diğer adaylar da mülakata davet edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazananları listesi, Bakanlığın http://www.mfa.gov.tr adresli internet sitesi üzerinden ilan edilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI
–  657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinin (A) fıkrasının 4.,5.,6. ve 7. bendinde belirtilen genel şartları haiz olmak;
-Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak;
– Herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda 4/B’li olarak çalışıyor olmamak.
– Kategoriler itibariyle aranan ilave şartlar ekte belirtilmiştir:

İlanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi, Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi işçi alımı ve Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.