Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Dika Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

Dika Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2016

Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı yapıyor. Dika bünyesindeki boş kadrolardaki çalışan ihyiyaçlarını karşılamak için çeşitli kadrolara sözleşmeli olarak personel alıyor. Sizde kariyerinize Dicle Kalkınma Ajansı ile devam etmek istiyorsanız ilanın detaylarını inceleyip iş başvuru yapabilirsiniz.

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılan duyuruda bünyesindeki açık kadtolardaki personel ihtiyaçlarını kapatmak amacı ile çeşitli pozisyonlar için personel alımı yapacaktır. Duyuruda açık olan 12 pozisyon için personellerin alınacağı bilğisi vermiştir.

AÇIK POZİSYONLAR:

-İşletme, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Matematik, Sosyoloji, Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri,  Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Mühendislik bölümlerinden mezun olmuş 1 adet İç Denetçi,

– Hukuk mezunu 1 adet Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel,
– Şehir ve Bölge Planlama 1 Maden Mühendisliği Mezunu 1 adet uzman Personel,
– Ziraat Mühendisliği Mezunu 1 adet Uzman Personel,
– Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, Mühendislik, Şehir ve Bölge Planlama  Mezunu 7 adet uzman personel, Olmak üzere toplamda 12 adet Personel alınacaktır.

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı 2016 başlıklı makalemizde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Nerede, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alımı 2016 ve izzet baysal üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.