Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sanatçısı Alım ilanı 2016

Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Sanatçısı Alım ilanı 2016

Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü Orkestra Sanatçısı Alımı 2016

Ankara da bulunan Opera ve balesi genel müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 1 adet Trompet çalabilen sanatçı alınacaktır. 12 Şubat 2016 tarihinde Devlet Personel Başkalığı tarafından yapılan duyuruda Ankara Devlet Opera Ve Balesi nin sanatçı ihtiyacını gidermek amacı ile 1 adet sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere sanatçı alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER
1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
2- Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlar dan lisans düzeyinde mezun olmak.

Ankara devlet opera ve balesine sanatçı olarak başvurmak isteyen adaylardan bazı genel ve özel şartlar talep edilmektedir. Sizde bu ilanın detaylarını incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Arşiv Uzmanı Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde arşiv uzmanı alımı, arşiv uzmanı alımı 2016 ve dışişleri bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.