Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 4 Bin Sözleşmeli Er Alıyor 2016

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 4 Bin Sözleşmeli Er Alıyor 2016

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı 2016

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı devlet personel başkanlığı aracılığı ile 24 şubat 2016 tarihinde bünyesinin sözleşmeli er ihtiyaçlarını karşılamak üzere personel alımı yapacaktır. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımlarını kendi bünyesinde yapacağı sınavla alacaktır. Sınavdan başarılı olanlar Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine sözleşmeli er olarak işe alınacaklardır. Sizde Deniz Kuvvetleri Komutanlığın da sözleşmeli er olarak çalışmak istiyorsanız adaylardan aranan şartlar şu şekildedir.

BAŞVURU KOŞULLARI
1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
2. Askerlik hizmeti ve öğrenim şartı;
a. İlköğretim (Ortaokul) mezunları için;
(1) En az ilköğretim (ortaokul (8 yıl) mezunu olmak veya yurt dışındaki dengi okul
mezunu olmak) (Kılavuzda belirtilen okullara denk yurt dışındaki okullardan mezun olan adaylar,
lisans/önlisans için Yükseköğretim Kurumu (YÖK)’ndan, ortaöğretim için Mili Eğitim Bakanlığı
(MEB)’ndan denklik belgesi alacaktır.)
(2) Askerlik hizmetini yapıyor/yapmış olmak,
En az İlköğretim (ortaokul-8 yıl) Mezunu Adayların Deniz Kuvvetlerinde Sözleşmeli
Er olmak istemeleri durumunda Mükellef Askerlik Hizmetine başlamış veya bitirmiş olmaları
gerekmektedir.
Askerlik yapmayan ilköğretim mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir.
b. Ortaöğretim (Lise)/Önlisans/Lisans ve üzeri mezunlar için;
(1) En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak,
(2) Mükellef askerlik hizmetine başlamamış/başlamış veya bitirmiş olmak,
(3) Silah altında iken sözleşmeli er olarak seçilen lise mezunlarının, ön sözleşme imzalamalarına (sınav, sağlık muayenesi ve güvenlik soruşturmasının tamamlanmasını müteakip eğitim birliklerine katılmalarına) kadar geçirdikleri sürenin tamamı askerlik hizmetinden sayılacak; bahse konu adaylar sözleşmeli er olarak temin edilerek ön sözleşme imzalamalarını müteakip mükellef askerlik hizmetinden ayrılarak sözleşmeli er oryantasyon kursuna alınacaklardır. Mükellef askerlik hizmetinden kalan süreleri sözleşmeli er olarak tamamlattırılacaktır. Sözleşmeli
erlikte geçirilen sürenin 3’te 1’i (1/3) mükellef askerlik hizmetinden sayılacaktır. Lise ve üzeri okul mezunu adaylar Askerlik yapmadan Deniz Kuvvetlerinde Sözleşmeli Er olmak için başvurabilirler. Sözleşmeli Er Olarak görev yapacakları sürenin 3’te 1’i (1/3) mükellef askerlik hizmetinden sayılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Zürih Başkonsolosluğu Sözleşmeli Sekreter Alımı 2016 başlıklı makalemizde arşiv uzmanı alımı 2016, dışişleri bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı Memur Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.