Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 4 Bin Sözleşmeli Er Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 4 Bin Sözleşmeli Er Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 4 bin Askeri personel alımı yapıyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki açık pozisyonları doldurmak için 4 bin kişilik personel alım ilanı yayınladı. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alım ilanlarının detayları için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

29 Mart 2016 tarihinde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan duyuruda 4 bin kişilik askeri personel alımı yapacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların alt kısımda verilen şartları yerine getiriyor olması gerekmektedir.

− Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olan Adaylar,
− 25 Yaşını Doldurmamış olan adaylar, 20 yaşınından gün almış olan adaylar,
− Askeri okullardan veya Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanlığından her ne sebeple olursa olsun ilişkisi kesilmemiş olan adaylar,
− En az ilköğretim (ortaokul (8 yıl) mezunu olmak veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak)
− Türk Silahlı Kuvvetlerinde daha önce subay, astsubay, uzman jandarma, uzman erbaş veya sözleşmeli er olarak istihdam edilmemiş olmak,
− Kamusal haklarından mahrum bulunmayan adaylar, Yapılacak olan fiziki yeterkilik sınavından başarılı puan çıkartacak olan adaylar,
− Güvenlik Soruşturması olumlu sonuç verecek olan adaylar,
− En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak, (2) Mükellef askerlik hizmetine başlamamış/başlamış veya bitirmiş olmak, (3) Silah altında iken sözleşmeli er olarak seçilen lise mezunlarının, ön sözleşme imzalamalarına (sınav, sağlık muayenesi ve güvenlik soruşturmasının tamamlanmasını müteakip eğitim birliklerine katılmalarına) kadar geçirdikleri sürenin tamamı askerlik hizmetinden sayılacak; bahse konu adaylar sözleşmeli er olarak temin edilerek ön sözleşme imzalamalarını müteakip mükellef askerlik hizmetinden ayrılarak sözleşmeli er oryantasyon kursuna alınacaklardır.
− Taksirli suçlar hariç olmak üzere bir suçtan bir ay veya daha fazla hapis cezası ile mahkûm olmamak,

Başvuru kılavuzu ve tüm detaylar için tıklayınız..

Bir önceki yazımız olan Ceza Evleri Genel Müdürlüğüne 2 Bin 954 Personel Alacak başlıklı makalemizde 2 bin 954 personel, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.