Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Defacto Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Defacto Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Defacto İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen perakende markası olan Defacto mağazaları, ilerleyen zamanlar için daha fazla personel alımı yapmak için iş başvurularını açtı. Bir çok pozisyon için başvuru açan ve Eleman ve Personel arayan Defacto, öncelikli olarak deneyimli elemanlar aramaktadır. Eğer bu konu üzerinde deneyiminiz var ise kolaylıkla bu büyük şirkette iş bulabilirsiniz. 2015 yılının ilk çeyreğinde büyük bir alım yapmayı planlayan mağazalar zinciri, full time ve part time olmak üzere birçok eleman alımı yapacaktır.

Defacto insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Defacto Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Defacto Açık Pozisyonlar

– Müşteri Danışmanı,
– Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı,
– Yönetim Asistanı,
– Vergi Yöneticisi,
– İç Denetim Uzmanı,
– Depo Yöneticisi,
– Satın Alma Uzmanı,
– Buyer.

Defacto personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Defacto gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Defacto İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/defacto-is-ilanlari-c6553-p31434/

Bir önceki yazımız olan Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Çelebi Holding, Çelebi Holding Eleman Alımı ve Çelebi Holding Iş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Emrah kılıç dedi ki:

    İş başvurusu

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.