Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Danıştay Başkanlığı Doktor Alım İlanı 2016

Danıştay Başkanlığı Doktor Alım İlanı 2016

Danıştay Başkanlığı Memur Personel Alımı 2016

Danıştay Başkanlığı 29 Şubat 2016 tarihinde yayınladığı duyuruda personel alımı yapacağını duyurmuştur. Danıştay Başkanlığı Devlet personel başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilanda bünyesinde boş olan pozisyon için Bir adet doktor alımı yapacaktır. Doktor kadrosu için alım açıktan atama yolu ile yapılacaktır. Sizde Danıştay Başkanlığı bünyesine dahil olmak istiyorsanız başvuru şartlarını inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Başvuru İçin Gereken Şartlar.

♦ Daire tabibi kadrosuna atanabilmek için; tıp fakültesi mezunu olmak,
♦ Dâhiliye uzmanı olmak atanmada öncelikle dikkate alınacaktır,
♦ 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu hükümlerine göre devlet hizmeti yükümlülüğü bulunmamak veya son başvuru tarihi itibarıyla devlet hizmeti yükümlülüğünü tamamlamış olmak,
♦ Uzman tabip veya tabip unvanını almış olmak.

Bir önceki yazımız olan Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Engelli Alımı, engelli işçi ve Engelli İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.