Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sağlık personeli alıyor. Sivas’ta hizmet vermekte olan Cumhuriyet Üniversitesi Araştırma hastanesinde görevlendirilmek üzere sağlık personelleri alınacaktır. Alım yapılacak personeller KPSS sınav sonucuna göre B gurubu puan esasına göre istihdam edilecektir.

Cumhuriyet Üniversitesi için alınacak personel sayısı 5 olarak verilmiştir. Alım yapılacak pozisyonlar  hemşire, sağlık teknikeri ve tekniker olarak verilmiştir. Hemşire kadrosuna 3 sağlık teknikeri kadrosuna 1 Tekniker kadrosuna’da 1 kişi alınacaktır sizde personel alım şartlarını karşılıyorsanız bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Nitelikler:

Hemşire kadroları için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü Lisans Programından mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Kadrosu için Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hidroterapi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Tekniker Kadroları İçin İki Yıllık Meslek Yüksekokulların Teknik Programlarından mezun olmak -Hastane sterilizasyon ünitelerinde kullanılan Tıbbi sterilizasyon cihazının kullanım ve teknik bakımı konularında Eğitim Sertifikasına sahip olmak.

İlanın Detayları:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?c93c2bfc-14b9-45e7-86c3-5964a83696c1

Bir önceki yazımız olan Ocak 2016 Memur Personel Alımları başlıklı makalemizde 2016 Ocak Ayı İşçi Alımı, 2016 Ocak Devlet Kurumlarına Sözleşmeli Memur Alımı ve 2016 Ocak Personel İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.