Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

ÇSGB Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı 2016

ÇSGB Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı 2016

ÇSGB Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı 2016

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapmış oldugu duyuruda sözleşmeli personel alımı yapacagı bilgisini verdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için farlı pozisyonlarda toplam 9 personel alımı yapacagını duyurdu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için ilanın detaylarına gözatabilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 5 ocak ta yaptıgı açıklamada bünyesindeki boş pozisyonlar için toplamda 9 kişilik bilişim personeli kadrolarına alımlar yapacagını duyurdu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında bilişim personeli olarak alınacak personellerin çalışma şartlarının yanı sıra maaş durumuda gayet iyidir. Bu ilanın işe alım şartları aşagıda verilmiştir.

Alım Yapılacak Kadro Sayısı

– Java yazılım geliştirme uzmanı : 5 adet,

– .net Yazılım geliştirme uzmanı : 1 adet,

– Veri tabanı yöneticisi: 1 adet,

– Ağ Uzmanı: 1 adet,

– Sistem Uzmanı: 1 adet,

ÜCRET
Aylık brüt sözleşme ücret tavanı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenler için sözleşme ücreti tavanı olan 4.334,03 TL’nin ÖZEL ŞARTLAR başlığı altında belirtilen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır. Ancak Kurum, tavan ücretinin altında sözleşme düzenlemeye ve ödeme yapmaya yetkilidir.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Jandarma Genel Komutanlığı Astsubay Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde 2016 JAMYO, 2016 JAMYO Başvuruları ve JAMYO hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ÇSGB Sözleşmeli Bilişim Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.