Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ceza Evleri Genel Müdürlüğüne 2 Bin 954 Personel Alacak

Ceza Evleri Genel Müdürlüğüne 2 Bin 954 Personel Alacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2 Bin 954 Personel Alınıyor

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personel alımı için ilan yayınladı. 29 Mart 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinde yayınlanan ilanda Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün personel ihtiyaçlarını gidermek üzere toplam 2 bin 954 kişilik kadro için personel alımı yapılacaktır. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü alım yapacağı personeller için yapacağı sınavda puanlamaya göre alımları yapacaktır. Ayrıca başvuru yapacak adayların 2014 yılında ÖSYM tarafından yapılan kamu personeli seçme sınavından en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca adaylardan genel ve özel şartlarda talep edilmektedir şimdi dilerseniz detaylara geçelim.

GENEL ŞARTLAR:

-T.C Vatandaşı olan adaylar,
-Kamu Haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
-Askerlik ile herhangi bir ilgisi bulunmayan adaylar,
-Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç verecek olan adaylar,
-KPSS puanı en az 70 puan olan adaylar,
-Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 15 Nisan 2016 itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak; Merkezî sınavın (KPSS-2014) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle; infaz ve koruma memurları için 30 yaĢını bitirmemiĢ olmak(01 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.); teknisyen, büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), diğer sağlık personeli (sağlık memuru), destek personeli (aşçı, kaloriferci, Ģoför) için ise 35 yaĢını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1979 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)
-Hizmet göreceği sınıfla ilgili özel kanun veya diğer mevzuatta aranan şartları taşımak.

ilanın tam metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Mersin Üniversitesi 6 Sağlık Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

resmin alt tagı

Ceza Evleri Genel Müdürlüğüne 2 Bin 954 Personel Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. sefa alsancak dedi ki:

    Eski hükümlüler personel olarak işe alınabiliyormu?

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.