Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı yapıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan AB Yatırımları Dairesi Başkanlığı sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 23 Mart 2016 tarihinde AB Yatırımları Dairesi Başkanlığı internet sitesinde yapılan duyuruda sözleşmeli olarak Fayda-Maliyet Analizi Uzmanı, Teknik Uygulama Uzmanı ve Programlama Uzmanı alımı yapılacaktır.

 

Yukarıda belirtilen pozisyonlarda ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar 11 Nisan 2016 tarihi mesai bitimine kadar alt kısımda verilmiş olan internet sitesini kullanarak hazırladıkları cv örnekleriyle ab@csb.gov.tr adresini kullanarak başvurularını yapabileceklerdir.

Sçz konusu ilanın tam metni için alt kısımda verilmiş olan internet sitesinden detayları okuyabilirsiniz.

http://www.ipa.gov.tr/Haberler/7133/Uzman-Istihdam-Duyurusu

 

Bir önceki yazımız olan Karayolları Genel Müdürlüğü 6 Engelli İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde EKPSS, Engelli ve engelli alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.