Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Çelebi Holding Personel Alımı İş İlanları 2015

Bir çok gurup  şirketini  bünyesinde bulunduran  Çelebi  Holding  büyüme ve daha fazla kişi ile çalışabilmek adına 2015 yılında birçok kişiyi iş imkanı sağlamaktadır . Özellikle büyümek isteyen bir firma olan Çelebi  Holding daha birçok kişiyi işe alabilmek için ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına birçok kişiyi işe alacaklarını belirttiler. Özellikle alımlarını büyük çaplarda yapmayı planlayan Çelebi Holding işe alım süreçleri için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Çelebi Holding  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Çelebi Holding Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Çelebi Holding Açık Pozisyonlar

MUHASEBE UZMANI,
İŞÇİ,
KAPORTA TENİSYENİ,
SİSTEM UZMANI,
KARGO MÜDÜRÜ,
MEKANİK TEKNİSYENİ,
MİMAR.

Çelebi Holding personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Çelebi Holding gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Çelebi Holding İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/celebi-holding-is-ilanlari-c1314-p3436
resmin alt tagı

Yorumlar

 1. BURHAN ÇELİK dedi ki:

  ÇOK ACİL İŞ İSTİYORUM TÜRK HAVA YOLLARI ÇELEBİ KARGO BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ÇOK ACİL

 2. ferit özden dedi ki:

  ÇOK ACİL İŞ İSTİYORUM TÜRK HAVA YOLLARI ÇELEBİ KARGO BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ÇOK ACİL

 3. Hilmi uyar dedi ki:

  Çelebide çalışmak istiyorum

 4. yakup dedi ki:

  ismim yakup ist.başakşehir şahintepesi mhl. ikamet ediyorum tlf.çok acil çalışmak itiyorum celebi kargo bölumunde lütfen bana ulaşın

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.