Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 160 Personel Alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 160 Personel Alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Memur Personel Alımı

Merhaba kıymetli okurlar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı internet sitesi üzerinde verdigi ilanda personel alımı yapacagını açıkladı. Bakanlık personel alımlarının 160 değişik pozisyonlarda yapacagını duyurdu. Her pozisyonun alım şartları degişiklik göstermektedir.

Başvuru Şartları
– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde yazılı nitelikleri taşımak,
– 35 yaşını doldurmamış olmak,
– İşin yürütümü yönünden başvuracak adaylar için hukuk, siyasal bilgiler, siyasal bilimler, iktisat, idari bilimler, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleriyle, bunlara denkliği onaylanmış yerli ve yabancı yüksekokullardan birini bitirmek,
– Sağlık durumu çalışmaya müsait olmak,
– Tutum ve davranışları yönünden sicilinin temiz olması,
– Belgelerini eksiksiz olarak teslim etmek ilk aranan şartlardır.

İlanın detayları için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı başlıklı makalemizde Deniz Kuvvetleri Komutanlığı iş başvurusu, Deniz Kuvvetleri Subay Alım Başvurusu ve Subay Alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.