Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş Personel Alımı 2016

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş Personel Alımı 2016

BOTAŞ Kamu İşçisi Alımı Yapıyor

BOTAŞ işçi alımı yapıyor. Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş Ağrı ve Tekirdağ illeri için personel alımı yapacaktır. BOTAŞ kadrosunda bulunan boş pozisyonlar için Makine Mühendisi ve Gemi Makineleri Mühendisi alınacaktır.

BOTAŞ iş ilanına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden 4 yıllık Mühendislik fakültelerinden mezun olmaları gerekmektedir. Alım yapılacak personellerin 2014 yılında yapılmış olana Kamu Personeli Seçme Sınavın dan KPSSP3 ten en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak Makine mühendisleri 1 Şubat 2016 pazartesi mesai bitimine kadar Gemi Makineleri Mühendisi olan adaylar ise 29 ocak tarihine kadar bulundukları ildeki işkur şubelerine başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular internet üzerinden de yapılabilecektir.

BOTAŞ Çorlu işçi alımı ilan metni için tıklayınız.

BOTAŞ Ağrı işçi alımı ilan metni için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Gümrük Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016 Şubat Ayında Bilişim Personeli Alan Bakanlıklar, Bilişim Personeli Yapan Firmalar 2016 ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ismail dedi ki:

    iş arıyorum calışmaya ihtıyacım var

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.