Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

BOTAŞ 34 Personel Alımı İlanı 2016

BOTAŞ 34 Personel Alımı İlanı 2016

BOTAŞ Personel Alımı 2016

BOTAŞ Devlet Personel Başkanlığının İnternet sitesinden yayımlamış olduğu ilana göre çeşitli pozisyonlarda ve merkez ve taşra teşkiletlarında görevlendirilmek üzere Teknisyen, Operatör ve Büro Görevlisi branşlarında toplam 34 adet personel alımı gerçekleştirecek.

Yukarıda belirtilen pozisyonlarda görevlendirilmek isteyen adaylar başvurularını İŞKUR un resmi İnternet Sitesi üzerinden gerçekleştreceklerdir.

Adaylar BOTAŞ Personel Alımı 2016 ilanlarına Türkiye İş Kurumu’na ait http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet sitesiden ulaşabileceklerdir.

Alım yapılacak birimler ve pozisyonlar hakkında şu şekilde bilgi verebiliriz.

BOTAŞ Genel Müdürlüğünün Arazi, İnşaat ve Kamulaştırma Daire Başkanlığında Teknisyen adayları önlisans mezunu ve Harita ve Kadastro bölümünden mezun olmalıdır. 2014 yılında KPSS sınavından P93 puan türünden değerlendirmeye alınacaktır.

BOTAŞ Doğal Gaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğünün İstanbul İşletme Müdürlüğünde Teknisyen olarak çalışmak isteyen adaylar Meslek Lisesinin İnşaat teknolojisi alanından mezun olmalılar. Yine bu adaylar 2014 KPSS sınavını P94 puan türünden değerlendirilmeye alınacaklardır.

Doğal Gaz İşletmeleri Bölge Müdürlüğünün Kayseri İşletme Müdürlüğü Boğazlıyan Rms/A İstasyonunda Operatör olarak görev yapmak isteyen adaylar Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanından mezunlar arasından seçilecek olup 2014 KPSS puanına göre değerlendirilecektir.

Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğünde Teknisyen olarak istihdam edilmek isteyen adaylar Meslek Lisesi Kaynakçılık Dalı bölümünden mezun ve Ark Kaynağı Konusunda Yapılacak Uygulamalı Sınavda Başarılı Olmak zorundadırlar.

BOTAŞ Personel Alım İlanı ile ilgili ayrıntılı bilgiye

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?b325a374-b3c2-41c2-bbf3-f3588e25a8e6

internet adresinden ulaşabilirsiniz. iskurr.gen.tr olarak başarılar ve bol şans dileriz.

Bir önceki yazımız olan Diyanet İşleri Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde 2016, Diyanet İşleri Başkanlığı imam hatip alımı ve Diyanet İşleri Başkanlığı Kuran kursu öğreticisi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

BOTAŞ 34 Personel Alımı İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.