Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş 23 Personel Alıyor 2016

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş 23 Personel Alıyor 2016

BOTAŞ 23 Personel Alıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü yapmış oldugu açıklamada personel alımı yapacagını duyurdu. BOTAŞ personel alımları bir çok Meslek Lisesi ve üniversite mezunu tarafından beklenmekte idi. Türkiyen’nin en prestijli şirketlerinden biri olan Botaş 23 kişilik bir alım yapacagını duyurdu Teknisyen olarak alım yapılacak pozisyonlarda başvuruda bulunacak adaylardan sınav haricinde ARK kaynagı konusundada sınava tabi tutulacaklar.

Personel Alımlarında her pozisyona göre özel ve genel şartlar bulunuyor. Alım yapılacak pozisyonları görmek için alt kısımda verilmiş pdf dosyasından tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Karayolları Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Karayolları Genel Müdürlüğü 2016 Yılı Başvuru Şartları, Karayolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016 ve Karayolları Genel Müdürlüğü Tekniker Mühendis Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.