Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı

Batman Üniversitesi bünyesindeki açık olan iç denetçi pozisyonu için personel alımı yapılacagı, 25 Aralık tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilan edilmiştir. Sizde Batman Üniversitesin’de iç denetçi olarak çalışmak istiyorsanız. Bu ilana başvurabilirsiniz İç Denetçi alım şartları ve detaylarına aşagıdan ulaşabilirsiniz.

I- GENEL ve ÖZEL ŞARTLARI
– 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.
– Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi
Sertifikasına sahip olmak.
– Naklen atanma talebinde bulunacaklar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor
olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.
II- BAŞVURU ŞEKLİ:
Adaylar müracaatlarını başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Sadece bir kadro için başvuru yapılacaktır. Birden fazla kadroya başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuruda geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Adres: Batman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı
Merkez Kampüs/BATMAN 04882173560

İlan Başvuru Adresi:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?7a7c3e6a-9549-47ad-ad8d-de9ad866a448

Bir önceki yazımız olan Türkiye Kömür İşletmeleri 194 İşçi Alacak başlıklı makalemizde İşçi Alımı 2016, Kamuya İşçi Alımı ve lise mezunu işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Batman Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.