Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Banka Temizlik Elemanı İş İlanları 2017

Banka Temizlik Elemanı İş İlanları 2017

Banka Temizlik Elemanı Alımları

İstanbul gibi pek çok ilde her alanda yapılan eleman alımları gibi çay hizmetleri ve temizlik hizmetleri için de personel alımları yapılmaktadır. Özellikle insanların sürekli girip çıktığı, aynı zamanda dışarı üstü ile işlemlerini takip etmeye gelen insanlar, girdikleri ortamlarda temiz ve rahat bir ortamda işlemlerini sürdürmek isterler. Farklı bir ortamla karşılaştıkları zamanlarda ise o ortam da bulunmak istemezler. Bu nedenle bankalara gidildiğinde müşterilerin memnuniyeti açısından ferah ve temiz bir ortam tercih sebebi olur. Banka gibi yerlerin sürekli temiz olabilmesi için düzenli bir şekilde temizliğin yapılması şarttır. Banka temizlik elemanı, iş ilanları 2017 yılı için de eleman alımlarının yapıldığı bir dönem olacaktır.

Banka Temizlik Personeli Alımları

Banka temizliği için alınacak olan temizlik personeli, bu işlerin yaptırıldığı şirketler tarafından sağlanmaktadır. Bu elemanların çalışma saatleri içerisinde ya da tatil günleri ve iş bitiminde yapacakları işlerde hızlı ve pratik olmaları oldukça önemlidir. Bankaların temizlik işlerini yapan şirketlerce temin edilen banka temizlik elemanı alımları, şirketlerin aradığı şartlara göre bulunmaktadır. Pek çok firmanın eleman alımını sağlayacağı bu iş gruplarında vasıfsız nitelikler taşıyan çok sayıda kişi de bu ilanlara müracaat etmektedir.

Bankalar da çalışacak olan temizlik personelinin kalabalık olan banka ortamında da tatil zamanlarında da rahatlıkla işini yapabilecek kapasitede olması gerekir. Bu nedenle kurulan birçok temizlik firması bulunmaktadır. Ayrıca banka temizliği sürekli her türlü kişinin işi olması sebebi ile uğradığı bir yer olması sebebi ile hijyeni de son derece önemli olmalıdır.

Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da pek çok iş alımı ve iş müracaatı olacaktır. Bu ihtiyaçların içerisinde temizlik ve çay servisi elemanı da vardır. Özellikle kısa vadede iş yapmak isteyen kişiler için rahatlıkla temin edebilecekleri bir iş sahasıdır.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanlığı Personel Alımı 2017 başlıklı makalemizde cumhurbaşkanı başdanışmanları, cumhurbaşkanı iletişim ve cumhurbaşkanlığı başvuru sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Arzu Başalma dedi ki:

  6 senelik çay servis elemanlığı yaptım .. Garanti Bankası Sarıyer Şb.. Şimdi Ank dayım .. Bilgilerinize acil iş imkanı tşk..

 2. Arzu Başalma dedi ki:

  Çok acil iş !!!

 3. amine dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var

 4. Hacer HIZARCI, dedi ki:

  Eşimin rahatsızlığı nedenine calışmak ve cok acil böyle bir işe ihtiyacım var lütfen acil haber bekliyorım

 5. Pinar dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var

 6. Gulnaz dedi ki:

  Cok acil ise ihtiyacım var

 7. Nergiz dedi ki:

  Benim de acil ise ihtiyacım var.Bursa da ikamet esiyorum bankada tecrübem var.Yardimci olursanız sevinirim

 8. Türkan kaboğlu dedi ki:

  benim acil işe ihtiyacım var 3çocuk annesiyim Giresun Görelede ikamet ediyorum lütven

 9. Nuray Bağışlar dedi ki:

  5yıllık tecrübem var bankada çay servisi işi arıyorum. İst. Maltepe teşekkürler

 10. İsmail dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var ıssızlık yüzünden evliliğim bitecek

 11. Dilek dedi ki:

  Acil is e cok ihtiyacım var tecrubeliyim

 12. Berhu dedi ki:

  Bankada çay servisi işi arıyorum

 13. Hülya dedi ki:

  Benim de çok amaçok ihtiyacım var işten ayrıldım zordurumdayım

 14. Havva dedi ki:

  Ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 15. Ayla dedi ki:

  Eskişehir banka çay temizlik elemanı olarak iş arıyorum çok acil ll

 16. sevinç dedi ki:

  Merhaba bende iş arıyorum bankada çay temizlik işi yardımcı olursanız sevinrim istanbul çekmeköy taşdelinde bulunmaktayım ilgilenir seniz sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.