Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Atatürk Havalimanı Personel Alımı

Atatürk Havalimanı Personel Alımı

Atatürk Havalimanı İş İlanları

Havalimanı iş ilanları başvurusu birçok kişinin sıklıkla başvurduğu bir alandır. Bunun nedeni kurumsal açıdan havalimanlarının sistemli işleyişe sahip olması, çalışma şartları bakımından da avantajlı olmasıdır. Son bir sene içinde havalimanları içinde personel alımı yavaşlamakla beraber normal şartlarda hr sezon sezonluk ve kadrolu binlerce kişi işe kabul edilmektedir.

İnternet Üzerinden Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Belirli dönemlerde başvuru olduğu da dikkate alınarak internet üzerinden havalimanı ilanları başvurusu yapılabilir. Çok sayıda iş ilanı sitesi iş alım dönemlerinde duyuru yapacaktır. Eğer iş arayışınız varsa bu ilan sitelerini takip edebilir, süresini kaçırmamak şartıyla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uluslararası havalimanı firmalarında hostes, vs. gibi ilanların da buradan ilanı olduğu fak edebilirsiniz.

İnternetten Başvuru Ne Kadar Sağlıklı?

İnternet üzerinden gerçekleştirilen havalimanı iş başvurusu genelde kesin sonuç vermez. Buradan açılan ilanlar kurumların formalite icabı gösterdikleri ilanlardır. Havuzda bu ilanlardan gelen başvurular biriktirilir ve ihtiyaç olduğu zaman değerlendirilebilir.  Ancak kısa sürede sonuç alınması isteniyorsa bu durumda havalimanı bünyesine doğrudan yapılan alımların başvurusunun takip edilmesi gerekir.  Bu başvuru sonrasında genelde mülakat ve dil sınavları ile sonuç alınır. Adaylar ilk başta kabul edilseler de sezonluk olarak başlarlar. Sonraki aşamalarda başarı ve kurumsal ihtiyaç durumlarına göre kadroya alım vs. olabilir.

Yer Hizmetleri İş İlanları

Atatürk Havalimanı ve diğer havalimanları için yer hizmetleri işleyişin en önemli bölümüdür.  Bu alanda biletlerin kesilmesi ve yolcular için gerekli yönlendirmelerin yapılması gerçekleşir. Yer hizmetleri için de ayrıca firmaların bölümlere ayrıldığından bahsedebiliriz. Bu firmalar bazen bağımsız olabildiği gibi bazen de havalimanı işletmesine doğrudan bağlı olabilir. Ancak bağımsız olma durumu genelde mağazacılık bölümündedir. Yani başvurularınızı yaparken mağazalar için de değerlendirmeye gidebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2018

Uçak bileti fiyatlarında yapılan iyileştirmelerden sonra uçak ile seyahat eden yolcuların sayısı bir hayli artmıştı. Bu artışlara bağlı olarak Atatürk Havalimanı Personel Alımı 2018 yılında da artarak devam edecektir. Sitemizi takip ederek bu ilanlara hızlı ve güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı Personel Alım İlanları 2017 başlıklı makalemizde ambulans şoförü alımı 2018, Hemşire Alım İlanları ve sağlık bakanlığı iş ilanları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Atatürk Havalimanı Personel Alımı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.