Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Atatürk Havalimanı İş İlanları

Atatürk Havalimanı İş İlanları

Atatürk Havalimanı İş İlanları 2018

Atatürk Havalimanı İstanbul ilinde Avrupa Yakasında bulunan ve ülkemizin en önemli, en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyan bir havalimanıdır. Yurt içi uçuşlarda yoğun bir yolcu trafiği olduğu gibi yurt dışı giriş çıkışlarında da çok yoğun bir yolcu trafiğine sahiptir. Ülkenin yurt dışı çıkış noktalarından birisidir bu nedenle önemli bir konuma sahiptir. Yoğun yolcu trafiğini karşılayabilmek ve insanlara gecikmesiz hizmet verebilmek için çok sayıda personel çalışmaktadır. Atatürk Havalimanı İş İlanları istihdam edilen personel sayısı oldukça fazladır, bu yıl için de daha iyi hizmet verebilmek adına personel alımı gerçekleştirilecektir. Havalimanı personel alımı için gerekli ilanları takip etmeniz ve başvuru sayfasına başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

Havalimanı Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Atatürk havalimanında pek çok alanda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Havalimanı personel alımı gerçekleştirerek yurt içinden veya yurt dışından gelen yolculara güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Personel alımı yapılacak birimler; temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri, kabin memuru, müşteri ilişkileri, bagaj personeli gibi birimlerde ve genel olarak havalimanın her alanında görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır.

Atatürk Havalimanı İş Başvurusu 2018

Çok büyük bir alana sahip olan Atatürk Havalimanına iş başvurusunda bulunmak için eleman alımı sitelerini takip etmeniz gerekiyor. Personel alımı için verilen ilanlarda kendinize uygun pozisyonlara başvuruda bulunarak görüşme için haber beklemelisiniz. Veya Atatürk havalimanı iş başvurusu ilanına başvuru bilgilerinizi girerek görüşme talep edebilirsiniz.

Atatürk Havalimanında İş İmkanı Çok Fazla

Çok sayıda hava yollarının hizmet verdiği havalimanında personel ihtiyacı da artıyor. Ne kadar hava yolu şirketi çalışıyorsa o kadar çok yolcu giriş çıkışı oluyor ve havalimanında hareket fazla oluyor. Uçakla yolculuk yapmak için gerekli prosedürlerin de fazla olduğu göz önüne alındığında her alanda personel ihtiyacı doğuyor.

Havalimanına girişte güvenlik kontrolünden itibaren başlayan hizmet bilet kontrolü, bilgilerin ve evrakların kontrolleri, bagaj teslimi, uçağa biniş, uçakta seyahat anına kadar her birimde elemana ihtiyaç vardır. Sizler de Atatürk havalimanı iş başvurusu adı altında ilana başvurabilir ve kendi özelliklerinize uygun pozisyonlara başvuru işleminizi yapabilirsiniz, başvurular sonucunda size dönüş yapılarak değerlendirmeler yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sabiha Gökçen Havalimanı'na Personel Alınacak başlıklı makalemizde Havalimanı iş ilanları ve Sabiha Gökçen Havalimanı Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Atatürk Havalimanı İş İlanları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. emine dedi ki:

    temizlik perseleni yım

  2. emine dedi ki:

    temizlik perseleni yım geri dönerseniz sevinirim

  3. emine dedi ki:

    ek iş için

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.