Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 100 Hemşire Alıyor

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 100 Hemşire Alıyor

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi bünyesinin hemşire ihtiyacını karşılamak üzere 657 sayrh Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre hemşire alıyor. Sizde Ankara Üniversitesi bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL SARTLAR
1) 657 sayılı Devlet Memurlart Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.
2)2014 KPSS (B) gurubu smavma girmiş olmak.
3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylıgı almıyor olmak.
4) GergeSe aykrrr belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı 800 Hakim Ve Savcı Adayı Alıyor başlıklı makalemizde 800 Memur Alımı, Hakim Alım Sınavları ve Hakim ve Savcı Adayı Alımı Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli 100 Hemşire Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.