Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Personel Alımı 2016

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Personel Alımı 2016

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Personel Alımı 2016

Emniyet Genel Müdürlüğü  Moral Eğitim merkezine personel eleman alınıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 9 şubat 2016 tarihinde yapılan duyuruda bünyesinde bulunan bazı açık pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet personel başkanlığı aracılığı ile yapılan duyuruda  Aşçı Yardımcısı, Garson Yardımcısı , Meydancı, Ön Büro – Resepsiyon personellerinin alınacağı bilgisi verilmiştir..

Emniyet Genel Müdürlüğün de yukarıda verilmiş olan pozisyonlarda çalışmak isteyen adayların bulundukları bölgedeki İŞKUR merkezlerine müracat etmeleri gerekmektedir.

ŞARTLAR

♦  Türk Vatandaşı olan adaylar.
♦  18 Yaşını tamamlamış  olan adaylar.
♦  En az ilkokul mezunu olan adaylar.
♦  Adkli sicil ve arşiv kaydı olan adaylar.
♦  Askerlik görevini yapmış adaylar (Erkekler İçin)

İlanların Detayları:

♦  Polis Moral Eğitim Merkezi garson alımı için TIKLAYINIZ.
♦  Polis Moral Eğitim Merkezi aşçı alımı için TIKLAYINIZ.
♦  Polis Moral Eğitim Merkezi meydancı alımı için TIKLAYINIZ.
♦  Polis Moral Eğitim Merkezi ön büro elemanı alımı için TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Yükseköğretim Kurulu Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Personel Alımı 2016, sözleşmeli personel 2016 ve Sözleşmeli Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Ayşe Akaydin dedi ki:

    Ben Ayşe Akaydin polis eşiyim polis moral ve Egitim merkezinde açılmış olan iş için müracaat etmrk istiyorum. Iskur’un pasta ustasi yardımcılığı kursunu bitirdim. Ayrıca ostim de özel bir şirkette dort yil aşçılık yaptim. Bu iş konusunfa beni bilgilendirirseniz memnum olurum. Saygilarimla

  2. Halil ibrahim dedi ki:

    Slm. Kabul buyurursaniz meydanci olarak hizmet etmeyi isderim. Saygilar

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.