Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Ocak 2018, Cumartesi

Almanya İşçi Alımı İş İlanları 2017

Almanya İşçi Alımı İş İlanları 2017

Almanya Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İş İlanları 2017

Avrupa genelinde olduğu gibi Almanya’da da nüfus sıkıntısı çekilmektedir. Çalışabilecek durumda olan aktif nüfusun sürekli azalıyor olması genç nüfusun düşüşte olması Almanya hükümetini soruna çare bulma yoluna götürmektedir. Birçok dalda ve pozisyonda sağlık, sanayi, üretim vb. alanlarda genç çalışan nüfusa ihtiyaç duymaktadır. Almanya işçi alımı iş ilanları 2017 yılı içinde de işçi için ilan vererek alımlar için yeni yılda da faaliyette bulunmaktadır. Avrupa ve yurt dışında yaşamak isteyenler için hayalleri üzerine süper ilan ve alımlardan biridir. Almanya uzun süreden sonra yeniden işçi talep ederek İŞKUR aracılığıyla alım yapacağını açıkladı.

Almanya Türkiye’den İşçi Talep Etti

Almanya’daki nüfusun giderek azalan ve yaşlanan bir süreçte olması sebebiyle aktif çalışan insana genç nüfusa ihtiyaç duymaktadır. Almanya ekonominin canlanması için sektörlerdeki üretim artırılması adına ara elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Almanya ara eleman ihtiyacını dünyanın farklı ülkelerinden olduğu gibi Türkiye’den de karşılamayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda başlayan Almanya işçi alımı için İŞKUR ile protokollerin görülmesine başlanmıştır.

Almanya gerek ara eleman gerekse teknik dallarda ve yönetimlerde yaşadığı personel sıkıntısını azaltmak ve ileride de kalıcı olarak eleman sıkıntısını gidermek için işçi alımını gerçekleştirecektir. Teknik dallarda, özel sektörde, hizmet sektöründe, sağlık sektöründe, teknik ve teknisyenlik alanlarında daha çok ihtiyaç duyduğunu belirtmektedir. Alımları yine İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olan Almanya ekonomik değerlerini alınan elemanlarla pozitif sürece sokmayı amaçlamaktadır.

İlk olarak 1962 yılında başlayan Almanya işçi göçü, aradan geçen yıllardan sonra tekrardan Almanya işçi alımı 2017 yılında da yeniden başlamaktadır. İşçi alımıyla ilgili bilgileri ve sektörel ihtiyaçları, tarihleri İŞKUR sitesi üzerinden ve ya en yakın İŞKUR müdürlüğünden öğrenebilir gerekli başvuruları yapabilirsiniz. Kendi becerilerinize göre işçi alımlarına başvurmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Banka Temizlik Elemanı İş İlanları 2017 başlıklı makalemizde akşam ofis temizliği iş ilanları, banka temizlik şirketleri ve bankada çaycı maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. hasan demir dedi ki:

  Almanyada calismak isterim firinciyim

 2. mehmet süm dedi ki:

  selam ben ev boyacı ustasıyım deneyimliyim. çalışmak istiyorum beni arayın

 3. Erol guclu dedi ki:

  Almanyada çalışmak isterim

 4. mustafa ülker dedi ki:

  alçı boya ustasıyım deneyimli ve tecrübeliyim

 5. Mikail Cura dedi ki:

  almanyaya satış yapıyorum şu anda türkiyeden. almanyada direk çalışmak isterim. ararsanız sevinirim

 6. hikmet atmaca dedi ki:

  mermer ustasıyım

 7. Bedri dedi ki:

  Merhaba.Mobilya imalat ve montaj ustasiyim 21 yıldır bu sektör de çalışıyorum yurt dışı deneyimim var ve seyahat sorunum yok.

 8. seyithan dedi ki:

  almanyada gerçeketende çalışmak istiyorum yemek yapmayı biliyorum aşçı konusunda iyim telefon bilgisayardan anlarım bana ulaşın lutfen derikliseyitcan@gmail.com

 9. serdar dedi ki:

  cam işlemeciliği belgem var benı arayın

 10. Tuncay Güngör dedi ki:

  Mrb ben 17 yıldır inşaat sektöründe soğuk demir işinde çalışıyorum almanya da bu mesleğimi devam ettirmek isterdim yardımcı olmak isteyen arkadaşlar numaradan bana ulaşabilir

 11. gurbet dedi ki:

  sosyoloji lisans okuyorum kesınlıkle almanyada calşmak ve meslek edınmek ıstıyorum. teşekkürler

 12. Tuncay güngör dedi ki:

  Merhaba ben inşaat üzeri soğuk demir işinde calisiyorum almanya da çalışmak istiyorum

 13. gökhan ülgerli dedi ki:

  kaynakçıyım Almanyada çalışmak istiyorum

 14. boşbeleş dedi ki:

  ben boş beleş bi insanım boş beleş çukurları iyi doldururum. beni arayın.

 15. boşbeleş dedi ki:

  almanyadaki cukurları doldurmak istiyorum. beni arayın.

 16. boşbeleş dedi ki:

  duyguma göre almanyada cok boş cukur varmış ben ıyı doldururum. alman devleti benden çok memnun kalır.turkıyeyi çok iyi temsil ederim avrupada. beni arayın.

 17. mehmeh,t dedi ki:

  su tesisatcısıyım almanyada calısmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.