Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 60 Personel Alımı 2016

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 60 Personel Alımı 2016

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 60 Personel Alımı 2016

Aile ve Sosyal Politikalar merkez teşkilatı bünyesinin personel ihtiyacını gidermek üzere sözlü sınav ile Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcısı alıyor. Sizde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığ bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

SINAVA KATILMA ŞARTLARI:
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları taşımak,
b) Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren ve yukarıdaki tabloda belirtilen öğrenim dallarından birinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak,
c) Sözlü sınavın yapılacağı 2016 yılı ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak,
d) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından; 5-6 Temmuz 2014 veya 4-5 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavları sonucuna göre yukarıdaki tabloda fakülte veya bölümlere göre belirlenen puan türlerinden İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat veya İşletme Fakültelerinden mezun olanlar için 80, diğer bölümlerden mezun olanlar için 70 ve daha yüksek puan almış olmak ve müracaat edenlerden başvurusu kabul edilenler arasından yapılacak puan sıralamasında ilan edilen kadronun 4 katı kadar aday arasında yer almak (son sıradaki adayla aynı puana sahip adaylar da giriş sınavına çağrılacaktır),
e) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak,
f) Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı
bulunmamak,
g) Süresi içinde başvurmuş ve başvuru belgesi ile birlikte istenilen belge ve bilgileri vermiş bulunmak.

İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?fcaa147c-dc83-4a43-930b-e90723c672e4

Bir önceki yazımız olan Orman ve Su İşleri Başkanlığı 36 Adet Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde ogm memur alımı 2016, ogm personel alımı 2016 ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı Memur Alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 60 Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.