Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Ahiler Kalkınma Ajansı Personel Alımı 2015

Ahiler Kalkınma Ajansı Memur Alımı

Ahiler Kalkınma Ajansı kamu personel alımı yapıyor . Merkezi Nevşehir’de olan ajans Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde illerinde de faaliyetlerini sürdürmekte. Ahiler Kalkınma Ajansı’na (AHİKA) personel alınacak. Amacı ülkemizin ve bölgenin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek olan kuruluşa, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, 15 Uzman Personel, 1 İç Denetçi ve 2 Destek Personeli alımı yapılacaktır.

Ahiler Kalkınma Ajansı personel alımı için sınav düzenleyecek. Başvuru şartlarına uyanlar ve sınavda başarılı olanlar, belirtilen illerden Ajans’ın uygun göreceği yerde çalışacaklardır.

Ahiler Kalkınma Ajansı iş ilanını incelemek ve başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu Personel ve Eleman Alımları başlıklı makalemizde Iş, Kamuya Lise Mezunu Memur Alımı ve kariyer.net hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.